Müşteriye Özel Butik Gümrükleme

Gerekli belgelerin eksiksiz ve sorunsuz oluşturulması, mevzuata uygun sevkiyatlar için ön bildirimlerin ve hazırlıkların yapılması, her türlü yurt dışı iletişimin gerçekleştirilmesi gibi konular sevkiyat öncesi hizmetlerimizin başlıcalarıdır. Bu hizmetlerimiz sayesinde işlemlerinizdeki olası aksaklıklar engellenmekte ve minimize edilmektedir.
Ayrıca bünyemizde geliştirdiğimiz özel kontrol ve denetleme sistemimiz ile hizmetlerimiz en uygun ve doğru biçimde beyan edilmektedir.
T.C. Gümrüklerinin her noktasında interaktif gümrük müşavirlik hizmeti sunabilen HC Gümrük Müşavirliği Türkiye’nin neresinde olursa olsun bu inceleme ve kontrollerini Genel Müdürlüğümüz nezdinde gerçekleştirmektedir. HC Gümrük Müşavirliği hızlı, güvenilir, dinamik yapısı ile müşterilerine butik hizmet sunmayı hedeflemektedir.
Müşteri odaklı çalışmalar ve eğitimler neticesinde her müşterisinin özel ve kıymetli olduğunun bilincinde, çevreye ve insan ilişkilerine duyarlı uzman kadrosu ile hizmet sunmanın ve uzun vadeli stratejik çözüm ortağınız olmanın gururunu yaşamaktadır.

!dinamik-240x560

Dinamik Butik Hizmet