Dijital Arşiv Sistemi

HC Gümrük Müşavirliği; bilişim alt yapısı ile, müşterilerini anlık ve geriye dönük olmak üzere bilgilendirmektedir. Yenilediği veri sistemi sayesinde iş ortaklarına önemli avantajlar sağlamaktadır.
Sürekli büyüyen iş hacmi; hem hızlı ve hem de güvenilir iletişimi zorunlu kıldığından Optik Arşivleme ile iş ortaklarının tüm evraklarını güvenli bir ortamda saklamaktadır.
HC Gümrük Müşavirliği, yapılan ithalat ve ihracat işlemlerinin sonunda fatura ve dekont işlemlerinin de tamamlanmasının ardından dosya içerisindeki tüm evrakları (fatura, konşimento, çeki listesi, dolaşım belgeleri vb.) tek bir dosyada, .pdf biçimiyle arşivleme imkanı sunmaktadır.
Arşivlenen bilgiler üç ayrı dijital konuma otomatik olarak yedeklendiğinden, çalışanlarımız gerekli bilgilere kolaylıkla erişim sağlamaktadır.
Ayrıca isteğe bağlı olarak yetkilinize sunulan giriş bilgileriyle işlemlerinizle ilgili bilgilere anlık ulaşabilme olanağı da sunmaktadır.
HC Gümrük Müşavirliği olarak çevre duyarlılığımız doğrultusunda  optik arşivleme sistemi ile çevreye olan olumsuz etkilerin de önüne geçmeyi çalışıyoruz.

!online-240x560x

Dijital Arşiv